Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim


Nagłówek

Aktualności

Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Szczecinie

Ogłasza rozpoczęcie procedury kwalifikacyjnej nr VII / 2019 dla kandydatów do służby w służbie więziennej na terenie podległym Dyrektorowi Okręgowemu Służby Więziennej w Szczecinie na rok 2019.

Renta Rodzinna

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o jednorazowym świadczeniu pieniężnym dla emerytów i rencistów w 2019 r. (Dz.U. z 2019r., poz. 743) – tzw. 13. emerytura

Darmowe warsztaty - CliPKZ Szczecin - 04.06.2019

Plakat oraz harmonogram warsztatów dostępny w załączniku poniżej

Nabór do zawodowej służby wojskowej w 11 Batalionie Dowodzenia w m. Żagań

wszelkie potrzebne informacje dostępne w załączniku

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kamieńskim (IV)"

Celem projektu jest zwiększenie możliwości zatrudnienia...

Protokół Nr 5 /2019

Z posiedzenia komisji powołanej przez Dyrektora PUP w Kamieniu Pomorskim oceniającej wnioski o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

IV edycja Targów Pracy - relacja

W dniu 09 kwietnia 2019 roku Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim zorganizował IV edycję Targów Pracy.

Protokół Nr 4 /2019

Z posiedzenia komisji powołanej przez Dyrektora PUP w Kamieniu Pomorskim oceniającej wnioski o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach - OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO Specjalisty ds. kadr i płac

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w biurze Domu Wczasów Dziecięcych w Międzyzdrojach lub pocztą na adres: Dom Wczasów Dziecięcych ul. Leśna 24 72–500 Międzyzdroje w zamkniętej kopercie z podanym adresem zwrotnym numerem telefonu i dopiskiem: „Nabór na stanowisko Specjalisty ds. kadr i płac Domu Wczasów Dziecięcych"w terminie...

Wyświetlanie 1 - 10 z 181 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę